wroclaw-mdm.pl

Mieszkanie dla Młodych we Wrocławiu
Bądź na bieżąco!


Czym jest wroclaw-mdm.pl?

  • Wroclaw-mdm.pl to najlepsze źródło informacji na temat rządowego programu, potocznie określanego mianem Mieszkanie dla Młodych. To również miejsce, w którym staramy się zebrać wszystkie dostępne w mieście i jego okolicach nieruchomości spełniające parametry programu.
  • Poza stroną dostarczamy Wam nowinek poprzez nasz profil na facebooku. Śledzimy zmiany na rynku, najnowsze artykuły oraz inne informacje, które pośrednio i bezpośrednio dotyczą Mieszkania dla Młodych lub kredytowania. Robimy co w naszej mocy, żebyście byli na bieżąco.
  • Oprócz tego wroclaw-mdm.pl to zespół młodych ludzi, których pasjonuje ich praca. Jesteśmy również doradcami finansowymi, więc jeśli potrzebujesz wsparcia przy zakupie domu lub mieszkania - skontaktuj się z nami. Nasza pomoc nic nie kosztuje.

Współpraca

  • Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub partnerstwem z wroclaw-mdm.pl skontaktuj się z nami korzystając z poniższego adresu:
  • Biuro Obsługi Klienta:
    kontakt@wroclaw-mdm.pl

Reklama

  • Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli uważasz, że grupa odbiorców, do których trafiamy, to ta, w której chciałbyś promować swoje produkty lub usługi, napisz do nas. Przedstawimy naszą ofertę:
    kontakt@wroclaw-mdm.pl
Informacje o programie Sprawdź, czy możesz ubiegać się o dofinansowanie wkładu własnego przy zakupie mieszkania. Kredyt MdM Na stronie podajemy informacje o możliwościach zaciągnięcia kredytu w programie Mieszkanie dla Młodych. Oprócz tego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy naszego doradcy. Dzięki temu z pewnością wybierzesz najtańszą opcję na rynku Informacje, których nigdzie nie znajdziesz Jeśli masz pytanie, na które nie ma nigdzie odpowiedzi albo po prostu nie masz czasu szukać - zadaj je nam! Odpowiemy lub wskażemy miejsce, gdzie znajduje się rozwiązanie. Organizujemy szkolenia Zachęcamy do udziału w spotkaniu, na którym opowiemy o tym, z czym wiąże się zakup mieszkania. Jak uniknąć pułapek, jak wybrać kredyt i wiele więcej.
Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy
+48 664 435 513
Zgłoś błąd na stronie.